TUTKUMUZ ve HİKAYEMİZ

Gladsture, bizim mücadelemiz için tutkuyla bağlı olduğumuz aracımız. Mücadelemiz doğa için... Daha sürdürülebilir, daha sağlıklı ve daha gerçek yeni bir güzellik vizyonunu savunmak için... Tutkulu insanların dünyayı daha iyi hale getirebileceğine inanıyoruz. Bizi her gün harekete geçiren şey de bu tutkumuz ve doğaya olan sevgimiz. Her gün bir önceki günden daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. "Gezegeni kurtarmak" değil attığımız adımların etkilerinin farkında olmak, doğayı memnun etmek ve herkesi küçük eylemlerin büyük bir etkisi olabileceğini fark etmeye teşvik etmek istiyoruz. Çünkü her insan, dünyayı daha iyiye doğru değiştirme potansiyeline sahiptir.

Ürün Geliştirme Hedefimiz

Hem insan hem de doğa için gerçekten en iyi olanın ne olduğunu bulmak için çalışıyoruz. Bu nedenle her zaman sağduyuyla ve gezegenimize saygıyla hareket ediyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’de üretiyoruz, yenilikçi ve sürdürülebilir ambalajlarla sunuyoruz. Keyif alarak tekrar tekrar kullanacağınız ekolojik ve sağlıklı ürünler formüle ederek doğal, benzersiz ve yenilikçi kişisel bakım ürünleri sunmak için her gün tutkuyla çalışıyoruz.

 

Üretim aşamasında su içermeyen konsantre yapılı ürünler üretiyoruz. Doğal ve sağlıklı hammadde seçimlerimizle ürettiğimiz katı şampuanlarımız ile duşta tek kullanımda çok iyi bir temizleme sağlayarak hem duş süresini kısaltıyoruz hem de su tüketimini azaltıyoruz.

 

Misyonumuz

Gladsture olarak kozmetik endüstrisini etik ilkeli, sorumluluk sahibi ve doğal olana yöneltmek istiyoruz. Her gün kalıpların dışında düşünmeye, kendimizi sorgulamaya ve daha iyisini nasıl yapabileceğimizi düşünmeye çalışıyoruz. Daha özgün ve doğal olana doğru ilerliyoruz. Daha açık ve şeffaf olabilmek adına ürünlerimizde kullandığımız hammaddeleri sadece evrensel kabul edilen INCI isimleriyle değil, anlaşılabilir Türkçe isimleriyle de belirtiyoruz.

Farkındalık için Çabalıyoruz

Hiçbir şeyin tamamen siyah veya tamamen beyaz olmadığı bir dünyada, ürünlerimizi sizin de sahiplenebilmeniz bizim için çok önemli. Dünyayı değiştirecek olan biz insanlarız. Tüm çabamız, sadece doğru olduğuna inandığımız şey için değil, aynı zamanda sizin için ve doğa için savaşmak isteğimizden... Birlikte daha iyisini yapabiliriz. Neyi seçtiğimiz ve bunu desteklemek için hangi adımları attığımız çok önemli. Tek bir kişinin yapacağı ufacık bir değişiklik bile büyük etkilere sebep olabilir. Biz bu farkındalık için çalışıyoruz. Hep birlikte daha iyi bir dünya için...


DOĞAYI MEMNUN ET!

Kasım 2021, DENİZLİ

 

 

 

 

   tarafından desteklenmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı